Політика приватності

Сайт Картини олією Наталії Івчик прагне захистити вашу приватність і забезпечити захист вашої особистої інформації. Дана політика конфіденційності описує типи інформації, яку ми збираємо та способи, якими ми використовуємо цю інформацію, і якими ми її захищаємо.

ЩО ОХОПЛЮЄ ДАНА ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ?
Дана політика конфіденційності стосується особистої інформації, зібраної сайтом Картини олією Наталії Івчик у зв’язку з послугами, які пропонуються. Це включає інформацію, зібрану в онлайн режимі через наш веб-сайт.

Дана політика конфіденційності є частиною правил і умов використання сайту Картини олією Наталії Івчик.

ДАНА ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ НЕ ПОШИРЮЄТЬСЯ НА:

інформацію, зібрану сайтами, платформами та / або додатками третьої сторони, (“Сайти третіх сторін”) які ми не контролюємо; інформацію отриману сайтами третьої сторони, доступ до яких Ви отримали через посилання на сайті Картини олією Наталії Івчик; або банери та інші реклами або акції на сайтах третьої сторони, в яких ми можемо виступати спонсорами або брати участь.
Такі сайти третьої сторони можуть мати свою власу політику конфіденційності та правила й умови. Ми рекомендуємо вам ознайомитися з ними, перш ніж використовувати ці сайти третьої сторони.

ВАША ЗГОДА
Сайт Картини олією Наталії Івчик не буде збирати, використовувати або розкривати вашу особисту інформацію без вашої згоди. У більшості випадків, ми просимо вашої згоди напряму, але, в деяких випадках, ми можемо зробити висновок про згоду внаслідок ваших дій і поведінки. Користуючись сайтом Сайт Картини олією Наталії Івчик ви даєте згоду відповідній компанії Сайт Картини олією Наталії Івчик на збір, використання та розкриття вашої особистої інформації відповідно до цієї політики конфіденційності.

Ми можемо попросити вас надати додаткову згоду, якщо нам треба використати вашу особисту інформацію для цілей, які не охоплюються цією політикою конфіденційності. Ви не зобов’язані надавати таку згоду, але якщо ви вирішите не надавати її, то вашу участь у певних заходах може бути обмежено. Якщо ви надасте додаткову згоду, то умови тієї згоди матимуть перевагу в разі виникнення конфлікту з умовами даної політики конфіденційності.

Якщо ви не згодні на збір, використання і розкриття вашої особистої інформації, в такому випадку, будь-ласка, не використовуйте сайт Картини олією Наталії Івчик або іншим чином не надавайте сайту Картини олією Наталії Івчик особисту інформацію.

ДІТИ
Сайт Картини олією Наталії Івчик розроблений та призначений для використання дорослими. Якщо сайт Картини олією Наталії Івчик призначений для використання молодшою аудиторією, ми отримаємо згоду батьків або опікунів перш ніж ми почнемо збирати інформацію якщо ми вважаємо доречним це зробити або якщо це вимагається відповідним законодавством і правилами про захист даних (вік, який вимагає відповідної згоди відрізняється у різних країнах). Якщо ви є дитиною старшою, ніж вік, у якому у вашій країні потрібна згода ваших батьків, ви повинні ознайомитися з умовами даної політики конфіденційності з одним із ваших батьків або опікуном, щоб переконатися, що ви розумієте і приймаєте їх.

Якщо ми виявимо, що ми зібрали інформацію без згоди одного з батьків або опікуна у разі де така згода повинна бути отримана, ми видалимо цю інформацію як можна швидше.

Доступ до деяких частин сайту Картини олією Наталії Івчик та / або права на отримання призів, зразків або інших винагород можуть бути обмежені для користувачів старше певного віку. Ми можемо використовувати ваші персональні дані для проведення перевірок підтвердження віку і застосовувати такі обмеження віку.

ЯКУ ІНФОРМАЦІЮ МИ ЗБИРАЄМО?
У даній політиці конфіденційності, ваша “особиста інформація” означає інформацію, або частини інформації, які можуть дозволити ідентифікувати вас. Зазвичай, це включає в себе таку інформацію як ім’я, адреса, екранне ім’я, фотографію, адресу електронної пошти і номер телефону, але також може включати іншу інформацію, таку як IP-адресу, купівельні звички, уподобання і інформацію про ваш спосіб життя або переваги, такі як ваше хобі і інтереси. Ми можемо збирати особисту інформацію про вас з різних джерел, у тому числі:

ІНФОРМАЦІЯ, ЯКУ ВИ НАДАЄТЕ НАМ НАПРЯМУ ІНФОРМАЦІЮ, ЯКУ МИ ЗБИРАЄМО АВТОМАТИЧНО, КОЛИ ВИ ВИКОРИСТОВУЄТЕ Сайт Картини олією Наталії Івчик

ЯК МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ВАШУ ПЕРСОНАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ?
Ми можемо використовувати вашу особисту інформацію для:

покращення наших продуктів та вашого досвіду на сайті Картини олією Наталії Івчик.
Якщо ми збираємо особисту інформацію для певних цілей, то ми не будемо тримати її довше, ніж це необхідно для виконання цієї мети, звісно, якщо ми повинні зберігати її для законного ведення бізнесу або юридичних причин. З метою захисту інформації від випадкового або навмисного знищення, коли ми видалили інформацію наших сервісів ми не можемо негайно видалити залишкові копії з наших серверів або видалити інформацію з систем резервного копіювання.

З КИМ МИ ДІЛИМОСЯ ВАШОЮ ОСОБИСТОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ?
Як правило, ми не надаємо вашу особисту інформацію будь-кому за межами сайту Картини олією Наталії Івчик. Тим не менше, ми можемо поділитися вашою особистою інформацією з довіреною третьою стороною.

Ми також можемо надавати Вашу особисту інформацію компаніям, організаціям або фізичним особам за межами Сайт Картини олією Наталії Івчик, якщо ми вважаємо, що розкриття інформації є необхідним з юридичних причин.

Сайт Картини олією Наталії Івчик не продає особисту інформацію.

ПЕРЕДАЧА ВАШИХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ
Ми можемо передавати вашу особисту інформацію на сервери, розташовані за межами країни, в якій ви живете або філії або іншим довіреним третім сторонам, що базуються в інших країнах, з тим, що вони зможуть обробляти особисту інформацію від нашого імені. Користуючись сайтом Картини олією Наталії Івчик або іншим чином надаючи сайту Картини олією Наталії Івчик особисту інформацію, Ви погоджуєтесь з нами робити це у відповідності до умов даної політики конфіденційності та законів і правил про захист даних.

Ви повинні знати, що багато країн не забезпечують такий же правовий захист особистої інформації, яким ви могли б насолоджуватися у країні вашого походження. У той час як ваша особиста інформація знаходиться в іншій країні, вона може бути доступна судам, правоохоронним органам та органам національної безпеки в тій країні відповідно до її законів.
ОХОРОНА ОСОБИСТОЇ ІНФОРМАЦІЇ
Ми вживаємо всі розумні заходи, щоб зберегти вашу особисту інформацію і вимагаємо від третіх сторін, які зберігають або займаються обробкою вашої особистої інформації для нас, щоб вони робили так само. Доступ до Вашої особистої інформації обмежений для запобігання несанкціонованому доступу, зміні або неправильного використання і дозволяється тільки нашим співробітникам та агентам за принципом «маю знати».

ВАШІ ПРАВА НА КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ І ДО КОГО ЗВЕРТАТИСЯ
Якщо у Вас є питання, коментарі або зауваження стосовно того, як ми обробляємо вашу особисту інформацію, то ви можете зв’язатися з нами через контактну форму внизу кожної сторінки.

Ви маєте право сказати нам, якщо Ви:

не хочете, щоб ми з вами зв’язувалися в майбутньому, хотіли б отримати копію особистої інформації, яку ми зберігаємо про вас, хотіли б, щоб ми виправили, оновили або видалили вашу особисту інформацію в наших записах, хочете повідомити про будь-яке зловживання вашою особистою інформацією.
Щоб допомогти нам у вирішенні Вашого запиту, будь ласка, вкажіть повне ім’я та реквізити.

ЗМІНИ В НАШІЙ ПОЛІТИЦІ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Час від часу ми можемо змінювати дану політику конфіденційності шляхом розміщення оновленої версії політики конфіденційності на сайті Картини олією Наталії Івчик. Ми надамо вам обґрунтоване повідомлення про будь-які істотні зміни. Ми рекомендуємо вам часто відвідувати нас, щоб бути в курсі того, як ми використовуємо вашу особисту інформацію.

ІНШІ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ Сайт Картини олією Наталії Івчик
Час від часу ми можемо змінювати дану політику конфіденційності шляхом розміщення оновленої версії політики конфіденційності на сайті Картини олією Наталії Івчик. Ми надамо вам обґрунтоване повідомлення про будь-які істотні зміни. Ми рекомендуємо вам часто відвідувати нас, щоб бути в курсі того, як ми використовуємо вашу особисту інформацію.

На додаток до цієї політики конфіденційності можуть бути окремі кампанії чи акції, які будуть регулюватися додатковими умовами конфіденційності або політикою. Ми рекомендуємо вам прочитати ці додаткові умови або політику, перш ніж брати участь у таких кампаніях або акціях, оскільки ви будете зобов’язані їх дотримуватися, якщо ви братимете в них участь. Будь-які додаткові умови конфіденційності або політика буде помітно доступною для вас.