Про мене

Художниця імпресіоніст Наталія Івчик

Мій шлях до образотворчого мистецтва

Мене звати Наталія Івчик і я дуже рада бачити Вас на своєму сайті. Я народилась у м. Запоріжжя, але усе своє свідоме життя прожила в місті Мелітополь. (Напевно Ви чули про мелітопольську черешню?) Моє життя було складним та наповненим різного роду викликами. Ще в школі я любила малювати та мала хист до малювання. Але, на жаль, в умовах безнадійних радянських реалій, не змогла розвинути свій талант. Я подолала довгий шлях для самовираження та реалізації. Як і багато людей в ті часи, я працювала на заводі, мала хатні клопоти і навіть не думала про творчість. Тим більше про духовні цінності. Потім я поринула у рутину власного невеликого бізнесу. Звісно, це було не легко, особливо у 90-х роках.

Переломний момент – пробудження митця

Вихор подій, що промайнули переді мною забрав з собою мого чоловіка. То ж я залишилась одна з двома дітьми. Я мала поставити обох на ноги. Часу на те, щоб видихнути та роздивитись навколо майже не залишалось. Так йшли роки за роками. Діти виросли. Щоденні стреси дали знати про себе хворобою серця. Я потрапила до лікарні з інфарктом. Саме цей день я вважаю переломним у своєму житті. Дивно, чи не правда? За чудесним збігом обставин, моєю сусідкою по палаті була художниця Світлана Корольова. Виявилось, що ми маємо дуже багато спільних тем до обговорень. Ми говорили годинами. Після одужання я вирішила брати в Світлани майстер класи. Трохи згодом, я змогла пробудити свій талант, розвинути його та сформуватись як художниця. Я повністю віддалась мистецтву, бо змінилась внутрішньо. Саме творчий імпульс та образотворче мистецтво допомогли мені відновитись після хвороби та вирватись з лап депресії.

Картини олією – промені щастя в рутинних справах

У свої картини я вкладаю сильне життєве послання. Вони надихають не тільки мене, але і тих, хто мене оточує. Роздивляючись картини, намальовані олійними фарбами на полотні, з’являється сильне бажання жити. Ти занурюєшся у свій внутрішній світ та розшукуєш там сили для самовідновлення. Тільки тепер я зрозуміла наскільки важливо приділяти увагу духовному та творчому аспектові життя. Рутина та щоденні справи забирають у нас всі сили, але ми маємо віднайти час на прекрасне. Нехай цим прекрасним буде картина в дитячій, або у вашій кімнаті. Це стане місцем релаксації, сили та відновлення. Я приклала шалених зусиль, щоб мій талант знайшов свою форму вияву та мав реалізацію, втілення у артефактах. Вся ця енергетика сили є закладеною у моїх картинах.

Митець у середині кожного

Я вирішила працювати в жанрі імпресіонізму. Вважаю, що саме цей стиль може повністю відобразити та виразити мій внутрішній стан. У своїх роботах я використовую поєднання фарб, яке продиктоване моїми відчуттями та баченням світу та людини в ньому. Мої роботи про прийняття себе, бажання та силу жити і творити. Про тріумф життя навіть за найважчих обставин. Потрібно отримувати радість, насолоду та щастя від кожного дня, який тобі даровано прожити. Мої картини саме про це. Прагну аби по перегляді моїх картин у глядачів залишився після смак та власні враження. Впевнена, що кожен може знайти саме ту картину, яка буде надихати та милувати очі, серце та душу.

Я прийняла участь у виставках за підтримки міської ради, а також Президента Міжнародної Організації “Sztuka bez Granic” (в перекладі з польської – Мистецтво без кордонів). Зараз я є членом цієї мистецької організації. Мої картини є як і у приватних колекціях так і у фонді Мелітопольського краєзнавчого музею. На цьому сайті Ви можете переглянути та замовити мої оригінальні картини. Я не роблю копій, репринтів чи перемальовок. Усі наявні картини існують в одному єдиному екземплярі і є моїми авторськими роботами, якими я з радістю ділюся зі всіма поціновувачами мистецтва.