Фільтрувати
Будинок біля ставка

Інша тематика

Фільтр товарів

Параметри фільтра

Сортування
Категорії
Тематика
Колір
Ціна

Архітектура

Не зважаючи на те, що архітектура вже сама по собі є окремим всесвітом мистецтва, вона часто надихає митців всіх часів та народів на написання картин. В них ми бачимо появу нових образів, втілення переживаннь, пристрасті, враженнь, естетичної насолоди художника від споглядання іншої рукотворної краси.
Творчість художниці Наталії Івчик представлена також рядом картин з тематикою “Архітектура”. Зображення хатинок, будинків, замків, віл, мостів, міських пейзажів гармонійно та зі смаком випромінюють красу та оригінальність. Часто це створені фантазією майстрині будинки чи міські пейзажі, що власне робить такі картини унікальними та цікавими.
Полотна, написані олійними фарбами привертають очі глядача та занурюють його до світу створених уявою вулиць та будинків. Це світ сповнений естетичними враженнями, романтичними емоціями та невичерпний у спогляданнях. Зокрема, вартує звернути увагу на такі полотна як “Авто біля будинку”, “Панський дім”, “Будинок біля ставка”, “Стара ротонда”, “Старий замок”. На інших полотнах художниця зображає своє враження від реальних архітектурних споруд. Звернемо Вашу увагу на такі картини як “Старі дворики”, “Пуерто де ля Круз”, “Грецькі дворики”.
Чудово підібрані гами кольорів, красиві образи прикрасять вашу оселю чи робочий кабінет. Картини із архітектурною тематикою чудово впишуться не лише у інтер’єр Вашої оселі. Оригінальні роботи майстрині також стилізують кав’ярню чи ресторан аби щоразу зачаровувати відвідувачів. Картини ручної роботи, намальовані олійними фарбами залишать приємне враження та бажання повернутися.

Знайдено товарів: 10

Дякуємо!

Ваше повідомлення відправлено.

NataliaIvchyk.com використовує куки для покращення сервісу. Продовжуючи перебувати на сайті, Ви надаєте згоду на використання Ваших даних та політику конфіденційності.

Даю згоду