Фільтрувати
Ставок перед грозою

Інша тематика

Фільтр товарів

Параметри фільтра

Сортування
Категорії
Тематика
Колір
Ціна

Пейзаж

У Мистецькій Крамниці є чималий вибір картин з тематикою пейзаж. Це і морські краєвиди, гори, сільська панорама, зображення містечок та селищ, лісів та озер. У своїх роботах художниця Наталія Івчик часто звертається до пейзажної тематики, проте має місце витримка індивідуального бачення образів, які відтворюються олією на полотні. Пейзажі, що народжуються з-під пензля майстрині є оригінальними. Вони не подібні на типові штампи чи кальки, які так часто можна зустріти на виставках чи розпродажах. Індивідуальність та почерк прослідковується у всіх полотнах художниці. Важливою родзинкою картин Наталії Івчик є звернення до непопулярних, а інколи експериментальних тем, образів, точок споглядання. Варто відзначити такі картини як “Осінь покинутого дому”, “Кара-Даг”, “Шлях до виходу”. Саме в цих робоах бачимо сміливу спробу гри із образами, які асоціюються чи то з небезпекою, чи то з потворним, чи то зі зруйнованим. Це також спроба гри з негативним чи деструктивним, в межах якої також парадоксальним чином проявляється прекрасне та художнє.
Окрім експериментальних образів є чимало картин з повсякденними пейзажами, які легко сприймаються як дорослими, так і дітьми, а отже вони легко прикрасять також і дитячу кімнату. Картини з пейзажною тематикою не залишать байдужими колекціонерів, дизайнерів та усіх поціновувачів сучасного українського імпресіонізму.

Знайдено товарів: 18

1 2
Дякуємо!

Ваше повідомлення відправлено.

NataliaIvchyk.com використовує куки для покращення сервісу. Продовжуючи перебувати на сайті, Ви надаєте згоду на використання Ваших даних та політику конфіденційності.

Даю згоду