Фільтрувати
Наталія Івчик

Інша тематика

Фільтр товарів

Параметри фільтра

Сортування
Категорії
Тематика
Колір
Ціна

Картини олією: тематика гори

Гори – невичерпний океан емоцій, переживань, мрій та надхнення для людей, а особливо для художників. Гори манять до себе, а заманивши хоч раз, вже ніколи не відпускають. Художниця Наталія Івчик у своїй творчості не могла оминути тематику гір, яку репрезентує ряд картин, написаних в період 2016-2017 років. Зокрема, варто звернути увагу на такі роботи, як “Дім у горах”, “Тібет у відображенні”, “Пасовище в горах”. Яскраво виражений стиль, оригінальні відтінки та кут бачення, приємний післясмак створюють романтичну, мрійливу та спокійну атмосферу. Тематика гір завжди актуальна та є предметом зацікавлення усіх поціновувачів живопису.
Картини з гірськими пейзажами безперечно прикрасять дім та стануть вишуканим подарунком для дорогої Вам людини. Для приватних колекціонерів творів образотворчого мистецтва та живопису зокрема, згадані картини представлятимуть предмет особливої уваги. Оригінальні авторські роботи художниці, виконані олійними фарбами на полотні в стилістиці імпресіонізм, та ще й з тематикою гір – це завжди доречний вибір не лише з позиції естетичного чуття, це також і матеріальна цінність, яка з часом лише дорощатиме, адже мистецтво, як відомо, вічне, на відміну від грошей.

Знайдено товарів: 6

Дякуємо!

Ваше повідомлення відправлено.

NataliaIvchyk.com використовує куки для покращення сервісу. Продовжуючи перебувати на сайті, Ви надаєте згоду на використання Ваших даних та політику конфіденційності.

Даю згоду