Фільтрувати
Наталія Івчик

Інша тематика

Фільтр товарів

Параметри фільтра

Сортування
Категорії
Тематика
Колір
Ціна

Місто

Місто само по собі вже є окремим мікрокосмом, в якому переплітаються різного роду естетичні артефакти. Це і скульптура, і архітектура, парки, сквери, проспекти та провулки. Воно має свою оригінальну атмосферу, ритм життя, породжує образи та асоціації в уважних та відкритих душою людей. Для художника міські образи – це, в першу чергу, віддзеркалення власних переживань та емоцій, які місто породжує. Тому, особливо цікавим для самого митця є відкриття нових естетичних моментів міста у його зображеннях на картинах. Парадоксально, однак певною мірою художник малює аби самому побачити міський світ за посередництвом іншої іпостасі. Саме до цього і вдається Наталія Івчик. Майстриню часто цікавлять не популярні та відомі місця, а саме малопомітні, проте промовисті та виразні образи міського повсякдення. І зовсім не обов’язково, що на картинах глядач побачить зображення якогось реального містечка. Ніщо не обмежує творчу фантазію і креативність, а отже міські образи на полотнах можуть лише випадково нагадувати глядачам реальні.
У нашій Арт-Крамниці тематику міста розкриває ряд картин Наталії Івчик, написаних в період 2016-2018 років. Характерною рисою саме цих робіт є зосередження уваги та пошук нових граней естетики у повсякденних образах невеликих містечок, затишних двориків, вулиць та міських парків. Художниця знаходить свої точки проникнення до світу краси і гармонії, незвичних вражень від здавалося би банальних речей. Містечка зі своїми вуличками, двориками, парками та сквериками набувають свого потаємного життя на полотні, завжди запрошуючи глядача до свого мікрокосму подій та вражень.
Картини з міською тематикою гарно підійдуть для довершення інтер’єрних рішень барів, кав’ярень, ресторанів, готельних кімнат. Також картини чудово впишуться до інтер’єру вашої оселі.
Оригінальні авторські роботи сучасної української художниці Наталії Івчик зацікавлять також приватних колекціонерів та усіх шанувальників образотворчого мистецтва та імпресіонізму зокрема.

Знайдено товарів: 9

Дякуємо!

Ваше повідомлення відправлено.

NataliaIvchyk.com використовує куки для покращення сервісу. Продовжуючи перебувати на сайті, Ви надаєте згоду на використання Ваших даних та політику конфіденційності.

Даю згоду