Фільтрувати
Осінній парк

Інша тематика

Фільтр товарів

Параметри фільтра

Сортування
Категорії
Тематика
Колір
Ціна

Парк

Особливим мистецьким артефактом міського культурного простору є парк. Адже у ньому поєднано творчий задум людини та природну красу. Численні прогулянки парком, спостереження, переживання, насолода залишають по собі враження. Для художників це важливий матеріал для внутрішньої роботи, яка потім знайде свою художню форму вираження. На полотні олійні фарби зображають нову іпостась олюдненої, рукотворної природи, в якій промовляє себе глибоке відлуння творчої душі митця. Парки, зображені на картинах це не стільки реальні парки наших міст та містечок. Це, в першу чергу, парки душевних переживань та творчої роботи митця, парки ремінісцентних вражень віднайденого часу існування.
У творчому доробку української художниці Наталії Івчик зустрічаємо картини, що розкривають паркову тему, доповнюючи тематику міста. Зокрема варті уваги такі роботи майстрині як

  • – “Осінній парк” (2019)
  • – “Осіння нічна прогулянка” (2019)
  • – “Три гусаки і мостик” (2017)
  • – “Білі троянди” (2017)
  • – “Будинок біля ставка” (2017)

Наведені полотна можна придбати за досить доступною ціною як для оригінальних авторських робіт, написаних олійними фарбами на полотні. Картини із зображенням парку, кущів та квітів, паркових артефактів задовільнять смаки достатньо різних глядачів – від аматорів до професійних колекціонерів. Полотна з парковою тематикою гармонійно доповнять інтер’єр готелю, кафе чи ресторану, створять прекрасну атмосферу у Вашій оселі.

Знайдено товарів: 5

Дякуємо!

Ваше повідомлення відправлено.

NataliaIvchyk.com використовує куки для покращення сервісу. Продовжуючи перебувати на сайті, Ви надаєте згоду на використання Ваших даних та політику конфіденційності.

Даю згоду