Фільтрувати
Українське село

Інша тематика

Фільтр товарів

Параметри фільтра

Сортування
Категорії
Тематика
Колір
Ціна

Село

Спогади про рідне село та босоноге дитинство часто надихають художницю на написання барвистих картин, які компенсовують втомленій від міських панорам душі ту чисту та автентичну енергетику, яку можна отримати і відчути повернувшись у рідне село. Сповнена турбот та нервів, психіка чудово релаксує, сприймаючи та насолоджуючись каринами, на яких зображено різноманітні сільські пейзажі. Образи села допомагають душі дійти до балансу, бути стійкішою та захищенішою від повсякденних неврозів, які щедро дарує велике місто.
Значна частина творчого доробку Наталії Івчик присвячена темі села: це і сільські пейзажі, картини, де зображено сільські будинки, вулиці, сади, поля з соняшниками, сільські двори, дороги. Картини з образами села викликають теплі асоціації у глядача, приємні кольори, відтінки створюють атмосферу затишку та комфорту. Картини із сільською тематикою ідеально підійдуть до інтер’єру дитячої кімнати, дитячих садків, адже діти безпосередньо сприймають яскраві образи села, сільських тварин, занурюючись у світ власних фантазій та уяв. Варто відзначити, що навіть звичні сільські образи на картинах виглядають оригінально та пропонують глядачеві альтернативний погляд на сільську красу. Виокремимо такі картини як “Біжить когут”, “Любов поросят”, “Квочка з курчатами” – ці полотна, зокрема, чудово сприйматимуться дітьми, випромінюватимуть радість та домашнє тепло.
Дорослі поціновувачі мистецтва, які шукають нових вражень та відкриті до естетичного експерименту знайдуть і для себе цікаві роботи, зокрема “Дім у горах”, “Глибока осінь у селі”, “Осінь покинутого дому”, “Соняшники на грозовому небі”. Незвичний ракурс і точка споглядання, оригінальні образи приємно здивують усіх поціновувачів мистецтва та приватних колекціонерів зокрема.

Знайдено товарів: 27

1 2 3
Дякуємо!

Ваше повідомлення відправлено.

NataliaIvchyk.com використовує куки для покращення сервісу. Продовжуючи перебувати на сайті, Ви надаєте згоду на використання Ваших даних та політику конфіденційності.

Даю згоду