Фільтрувати
Червоні маки у вазі

Інша тематика

Фільтр товарів

Параметри фільтра

Сортування
Категорії
Тематика
Колір
Ціна

Квіти

Квіти – безпосередній вияв природної краси і, мабуть, не існує людини, яку би вони залишили байдужою. Тим більше це стосується художників. Зобразити барвисті пелюстки на полотні – означає поділитися відлунням краси у своїй душі, зафіксувати саме той образ, який житиме власним життям. У цьому образі гармонійно поєднана рукотворна та нерукотворна краса, емоції та враження. Букети, натюрморти, цвітіння садів, троянди та соняшники – все це художниця вилила на полотнах олійними фарбами. Майстриня шукає та знаходить вдалі художні рішення, які приваблюватимуть глядачів, залишаючи по собі яскраві враження.
У творчому доробку художниці Наталіі Івчик є чимало картин, на яких зображено поєднання квітів з іншими образами, часто це композиції квітів та тварин, птахів, цвітіння на фоні сільських краєвидів. Особливий акцент зроблений на квітах соняшника, трояндах, цвітінню бузку.
Зображення квітів, що народилися з-під пензля майстрині є оригінальними та гармонійними. Підібрано вдалий ракурс та природні гами кольорів, що надає картинам натуральнохо вигляду, безбар’єрного та приємного сприйнятя.
Тематика квітів у творчості художниці Наталії Івчик представлена зокрема такими картинами як: “Осінні жоржини”, “Білі троянди”, “Квіти на ґанку”, “Ліній букет”, “Сільський натюрморт”, “Бузок цвіте”, “Соняшники на грозовому небі” та іншими. Картини гарно підійдуть для інтер’єру оселі, дитячих кімнат, зацікавлять колекціонерів та всіх, хто захоплюється образотворчим мистецтвом.

Знайдено товарів: 17

1 2
Дякуємо!

Ваше повідомлення відправлено.

NataliaIvchyk.com використовує куки для покращення сервісу. Продовжуючи перебувати на сайті, Ви надаєте згоду на використання Ваших даних та політику конфіденційності.

Даю згоду