Фільтрувати
Маяк та Місяць

Інша тематика

Фільтр товарів

Параметри фільтра

Сортування
Категорії
Тематика
Колір
Ціна

Ніч

Ніч завжди приваблювала митців своєю невідомістю та глибиною. У світі художніх образів та символів темна пора розгортає цілий міфічно-художній всесвіт несвідомого. Саме тому нічне небо, освітлене Місяцем так приваблює погляд не одного покоління людей. І годі на те знайти якусь чітко виражену поняттями чи раціонально осмислену причину. Те, що не підкоряється рамкам розуму залюбки показує свої дивні та чарівні аспекти художньому чуттю. Саме художник чи інший митець здатен вловити і виразити особливого роду романтику, чарівність, казковість та тривожність ночі.
У творчому здобутку художниці Наталії Івчик має місце і ряд картин, які присвячені тематиці ночі. Серед них варто відзначити такі полотна як:

  • – “Нічне море” (2017),
  • – “Осіння нічна прогулянка” (2019),
  • – “Маяк та місяць” (2019),
  • – “Глибока осінь у селі” (2018)

На цих полотнах майстриня привідкрила завісу власних переживань та естетичних чуттів, які дарує нічна пора. Полотна розраховані на досвідченого глядача з розвинутим естетичним смаком, якого не задовільняють банальні образи та наштамповані до нудоти панорами. У картинах Наталії Івчик шанувальники образотворчого мистецтва можуть віднайти автентичне, оригінальне, авторське бачення та вираження подій світу власної душі. Це відхід від банальності, виклик та експеремент, спроба виразити миті краси навіть у зазвичай непривабливих та моторошних образах. Адже погодимось, що тривога, страх, небезпека, утаємниченість це також невід’ємні аспекти ночі, а отже і її краси. Часто ці феномени залишаються за межами подій людської душі, однак у картинах чи інших мистецьких творах набувають свого інобуття. Відчути його пульсацію – означає побачити картину, а отже по-справжньому пережити ніч.
Наведені картини зацікавлять, в першу чергу, приватних колекціонерів та досвідчених шанувальників образотворчого мистецтва. Відкрийте для себе чари ночі та невичерпну її силу.

Знайдено товарів: 4

Дякуємо!

Ваше повідомлення відправлено.

NataliaIvchyk.com використовує куки для покращення сервісу. Продовжуючи перебувати на сайті, Ви надаєте згоду на використання Ваших даних та політику конфіденційності.

Даю згоду