Фільтрувати
Наталія Івчик

Інша тематика

Фільтр товарів

Параметри фільтра

Сортування
Категорії
Тематика
Колір
Ціна

Пори року

Під узагальнюючою назвою тематики “Пори року” нами підібрано збірку робіт художниці Наталії Івчик, в яких особливо виражено та відображено певний сезон у вихрі циклів природи. Майстриня, за посередництвом олійних фарб та полотна, виражає індивідуальні переживання миттєвостей здавалося би банальних подій. Однак, глибоке переживання таких митей і служить невичерпним джерелом надхнення та ентузіазму. Творча душа прагне виразити на полотні те, що її неочікувано вразило та залишило слід у пам’яті.
Серед полотен часто можемо бачити осінні мотиви. Привертає до себе увагу таке полотно як “Осінь покинутого дому”. Імпресія від осені поєднана із чітко вираженим образом завершальності. У цій картині краса яскраво барвистої осені переплітається із трагічними мотивами спорожнілої оселі. Рекомендуємо це полотно приватним колекціонерам та поціновувачам імпресіонізму.
Весняні мотиви виражені у таких двох цікавих та протилежних за імпресією картинах як “Весняний сад біля дому” та “Сільська вулиця на весні”. Художниця зображує різну весну. З одного боку – квітучу, сповнену радісних барв, квітів та небесної блакиті. З іншого – похмуру, сиру, з калюжами та болотом сільських доріг. У цьому відчувається сміливий пошук образів та відхід від заїжджених банальних образів пейзажної природи у різних сезонах. Пори року для майстрині незводимі лишень до образів природи – це миті роздумів та власних переживань швидкоплинності та багатовимірності життя.

Знайдено товарів: 8

Дякуємо!

Ваше повідомлення відправлено.

NataliaIvchyk.com використовує куки для покращення сервісу. Продовжуючи перебувати на сайті, Ви надаєте згоду на використання Ваших даних та політику конфіденційності.

Даю згоду