Фільтрувати
Три гусаки і мостик

Інша тематика

Фільтр товарів

Параметри фільтра

Сортування
Категорії
Тематика
Колір
Ціна

Птахи

Тематику птахів розкриває ряд картин, написаних з 2016 по 2019 роки, зокрема, хочеться виокремити яскраву роботу “Біжить когут”, яка може зацікавити як колекціонерів, так і батьків, що шукають дизайнерське рішення для дитячої кімнати. Полотно передає прості сільські образи в теплих і приємних кольорах, картина намальвана олійними фарбами легка для сприйняття дітьми та дорослими і в той самий час в роботі прослідковується оригінальна позиція відображення повсякдення провінції.
Варта окремої уваги картина “Папуги”, яка може стати яскравою родзинкою інтер’єру кімнати, привертатиме до себе погляд за рахунок гарячих відтінків помаранчевого та червоного кольорів. Зображення двох папуг на фоні червоних маків – чудовий і милий подарунок, який сподобається Вашим друзям чи родичам.
Також для оформлення дитячої кімнати вдалим вибором стане картина “Квочка з курчатами”. Це полотно асоціюватиметься у дітей з маминим теплом, захистом, опікою та безпекою. Картина ніби випромінює позитивні емоції та наповнює ними навколишній простір. Це саме те, що дуже сподобається діткам.

Знайдено товарів: 7

Дякуємо!

Ваше повідомлення відправлено.

NataliaIvchyk.com використовує куки для покращення сервісу. Продовжуючи перебувати на сайті, Ви надаєте згоду на використання Ваших даних та політику конфіденційності.

Даю згоду