Очерет біля моря

Теги картин:

Тематика:

Показати коментарі

Картина "Очерет біля моря"

В наявності

Матеріал: лляне полотно, олійні фарби

Габарити:  60х80 см.

Орієнтація: 

Розмір: S

Кольорова гамма: 

7500 грн.

Про картину: Наталія Івчик “Очерет біля моря” імпресіонізм, полотно, олія, 60х80см, літо, 2019 рік

Очерет біля моря
Очерет біля моря
Очерет біля моря

Осіннє блакитне небо окутують синьо-сірі хмари на горизонті, підкрадається вечір. Тихе і безлюдне узбережжя розгортає перед спостерігачем свій особливий, важко помітний світ. Це світ гармонії та медитативного спокою, світ роздумів та спогадів, світ утаємниченого самоспоглядання.
Легкий вітер ледь помітно гойдає вимучений спекою літа, пожовклий очерет. Природній контраст теплих і холодних барв притягує око глядача, відкриваючи вікно можливостей для переживання митєвостей краси. Справжня краса не дається так легко. До неї можна торкнутись лише у душевному зусиллі співприсутності. Вміння передати таку красу є чи не найхарактернішою рисою робіт художниці Наталії Івчик. “Очерет біля моря” без сумніву є однією з таких картин, які вимагають певного рівня і досвіду глядача. Це жанр не для шанувальників дешевого популярного та до дірок “заїждженого” штампування банальних пейзажів. Картина підпускає до себе лише сповнену хвилюванням душу, яка здатна побачити, а отже і пережити красу.
Дана робота особливо зацікавить шанувальників імпресіонізму, поціновувачів мистецтва та приватних колекціонерів. Також може стати незвичним та оригінальним подарунком для близької Вам людини, якій не байдуже образотворче мистецтво.